Güvenle gülümseyin, çünkü her şey bir gülümsemeyle başlar.

 

Kliniğimiz İzmir’ in yeni kent merkezi olan Bayraklı İlçesinde 2018 yılında kurulmuştur. Misyonumuz; dürüstlük kurallarını ilke edinmiş uzman kadromuzla güncel bilgiler ışığında, hasta hakları ve memnuniyetini öncelik edinerek hizmet sunmaktır.

 

Dentomega ailesi olarak yaptığımız yatırım, 2018 yılının güncel teknolojilerini bir araya getirerek hastalarımıza verdiğimiz hizmeti en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmak hedeflidir. Egenin incisi İzmir’ e örnek bir klinik getirmek için çıktığımız bu yolda uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşımakta ve diş hekimliğine yeni bir bakış açısı kazandırmakta olduğumuza inanmaktayız.

 

Dentomega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, yenilikçi tedavi metodları ve ileri teknoloji ürünleri kullanarak diş hekimliği kapsamında yer alan tüm branşlarda hizmet vermektedir.

 

 

İzmir'de bulunan Dentomega'da, tüm diş ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun fiyatlarla çeşitli diş tedavi seçenekleri sunuyoruz. Her hastanın duygusal yapısı ile birlikte çene ve diş yapısı farklı olduğu için tıbbi ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle, Profesyonel Diş Beyazlatma, Kanal Tedavisi, Diş Köprüleri, Diş Kaplamaları, Diş İmplantları başta olmak üzere geniş tedavi yelpazemiz, hastalarımızın tıbbi geçmişleri ve talepleri dikkate alınarak uyarlanmaktadır.

 

Herhangi bir soru sormak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.